Foreverslim

Foreverslim

Postprzez Marzena JK » So maja 06, 2017 21:44

Co myślicie o odchudzaniu sie przy wspomaganiu suplementem, takim jak Foreverslim?
Marzena JK
 

Postprzez » So maja 06, 2017 21:44

 

Re: Foreverslim

Postprzez Natalia K » N maja 07, 2017 17:36

Ja akurat jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskąłam po zastosowaniu Forevewrslim. W 3 miesiące schudłam 12 kilo
Natalia K
 

Re: Foreverslim

Postprzez Hanka » N cze 04, 2017 20:36

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Foreverslim. W 3 miesiące schudłam 12 kilo
Hanka
 

Re: Foreverslim

Postprzez Alicja B » Pt wrz 22, 2017 18:37

Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. W końcu pozbyłam się nadwagi
Alicja B
 

Re: Foreverslim

Postprzez Joanna » N mar 25, 2018 19:24

U mnie efekt po zastosowaniu Foreverslim jest rewelacyjny. W 3 miesiace pozbylam sie 14 kilogramów nadwagi.
Joanna
 

Re: Foreverslim

Postprzez Barbara 23 » So kwi 28, 2018 20:07

Moim zdaniem Foreverslim to jedne z najlepszych tabletek na odchudzanie. ja w każdym razie dzieki nim schudłam 12 kilo i pozbylam się nadwagi
Barbara 23
 

Re: Foreverslim

Postprzez MIrella » So wrz 08, 2018 06:55

ja też zdecydowąłam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efketu jaki udało mi się dzięki temu osiągnać. W końcu sukces i pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam,
MIrella
 

Re: Foreverslim

Postprzez pela » Śr sty 22, 2020 17:14

Ja nie jestem za tym, żeby stosować jakieś środki na odchudzanie. Nie uważam, żeby było to rozsądne rozwiązanie. Na stronie https://dietly.pl możecie przykładowo poszukać sobie firmę cateringową i to z jej usług możecie skorzystać. W ten sposób otrzymacie wartościowe, zdrowe, świeże posiłki każdego dnia. Które nie będą mieć wysokiej kaloryczności, ale będą z pewnością dobrze odżywiać organizm. Warto nad tym pomyśleć.
pela
 

Re: Foreverslim

Postprzez issis » Śr sty 22, 2020 18:20

Nawet nie wie co to są środki, ale do mnie też jakoś nie przemawia stosowanie jakiś preparatów na odchudzanie. Wszystko powinno się odbywać naturalnie, swoim tempem. Jak chcesz odchudzać się zdrowo i efektywnie to zgodzę się z koleżanką, że dobrą opcją będzie dieta pudełkowa. Sama korzystałam jakiś czas temu z takiej diety i naprawdę były efekty. Teraz siostra zdecydowała się na dietę pudełkową od https://afterfit-catering.pl/ i również jest zadowolona. Także przemyśl to sobie.
issis
 

Re: Foreverslim

Postprzez taniadieta » Pn kwi 12, 2021 12:06

taniej CI wyjdzie tani catering dietetyczny :D
taniadieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn kwi 12, 2021 11:58

Postprzez » Pn kwi 12, 2021 12:06

 

Następna strona

Powrót do Dyskusja na inne tematy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron